(0266) 281 10 10
BALOSB'DE COVİD-19 ALARMI

    Çin'in Wuhan kentinden başlayarak tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen Koronavirüs(COVİD-19) salgınından bölgemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek için Balıkesir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak bizim de almamız gereken tedbirler bulunmaktadır.

      Öncelik hijyen; Organize Sanayi Bölgemizde binlerce insan çalışmaktadır. Hergün ortak mekanları kullanıyoruz. Başta birimlerimiz ve fabrikalarımız olmak üzere tüm ortak kullanım alanlarında hijyene azami ölçüde dikkat etmek zorundayız. Sağlık Bakanlığının yayınladığı genel tedbir ve kurallara riayet edilmesi önem arz etmektedir.  Ayrıca alınması gereken ilave tedbirler de aşağıdaki maddelerde sunulmuştur;

        BALOSB olarak tüm birimlerimiz dezenfektan yapılmış, personelimize gerekli tedbirler sağlanmıştır. OSB içerisinde bulunan sosyal alanlar , kamyon parkı, cami vb. yerler dezenfekte ettirilmiştir. Neşe Fabrikası kreşi geçici süre ile kapatılmıştır. Tüm birimlerimizde ve güvenlik noktalarımızda Sağlık Bakanlığının paylaştığı afişler asılmıştır.