(0266) 281 10 10
COVİD-19 VİRÜSÜ

Balıkesir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü  COVİD-19 virüsüne karşı tedbir alınması için tüm önlemleri almaya başladı. 

Bölge Müdürlüğü binası ile bağlı diğer birimler dezenfekte edildi. BALOSB Neşe Fabrikası Kreşi tatil edildi. Personelin bilinçlendirilmesi amaçlı Sağlık Bakanlığı afişleri panolarda yerini aldı. Bölge Müdürlüğümüzün, bölgelerimizde üretim yapan fabrika ve tesislerde COVİD-19 ile ilgili tedbiri öne çıkaran farkındalık çalışmaları yapmaları hususunda bilgilendirilme yapıldı.

OSBÜK tarafından COVİD-19  virüsü hakkında gönderilen yazıda;

“Ülkemizin COVID-19 virüsüne karşı aldığı önlemleri memnuniyetle karşılıyor, başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere tüm kurumlarımıza teşekkür ediyoruz.
Organize sanayi bölgeleri olarak, bizim de almamız gereken tedbirler var, öncelikle hijyen.
Organize Sanayi Bölgelerimizde binlerce insan çalışıyor, üretiyor, her gün ortak mekanları kullanıyoruz.
Başta bölge müdürlüklerimizin ve fabrikalarımız olmak üzere OSB’lerimizdeki tüm ortak kullanım alanlarında hijyene azami ölçüde dikkat etmek zorundayız.
Ayrıca Bölge Müdürlüklerimizin, bölgelerimizde üretim yapan fabrika ve tesislerde COVID-19 ile ilgili tedbiri öne çıkaran farkındalık çalışmaları yapmaları çok önemlidir.
Sağlık Bakanlığımızın yayınladığı genel tedbir kuralları ve hijyen şartlarına hassasiyet gösterilmesi hususunu bilgilerinize sunarım.” ifadeleri yer almıştır.